NAUJIENA – BOOT CAMP

Norite išauklėto šuns, bet neturite laiko ir žinių jį mokyti savarankiškai? Ši paslauga būtent jums! Profesionali TAILS HOTEL komanda pasiruošusi jums padėti.

Sudominome? Kviečiame susitikti pirmai NEMOKAMAI konsultacijai, kurios metu aptarsime jūsų poreikius, įvertinsime jūsų augintinio potencialą ir sudarysime programą jūsų lūkesčiams pasiekti.

Siūlome paklusnumo pagrindų bazę, tačiau jei turite kitų pageidavimų, galime juos aptarti konsultacijos metu. Mūsų rekomenduojama programa:

– dėmesio koncentravimas,

– SĖST, GULT, STOVĖT – su išlaikymu,

– ATEIK,

– GRETA,

– atsipalaidavimas (kad galėtumėte ramiai kavinėje išgerti puodelį kavos),

– žaidimo taisyklės (ČIUPK, ATNEŠK, DUOK, BAIGIAM),

– savikontrolė.

Papildomai galite rinktis pratinimą prie narvo, socializaciją prie miesto dirgiklių, gražiai vaikščioti netampant pavadėlio, taip pat kitas paklusnumo komandas.

Ar tai reiškia, kad po BOOT CAMP programos turėsite užprogramuotą robotuką? Deja, ne. Šuns mokymas panašiai kaip mokymasis užsienio kalbos – reikia nuolat atgaivinti žinias, kad galėtumėte laisvai bendrauti. Todėl programos pabaigoje visgi reikės pasimokyti ir jums kaip toliau komunikuoti su šuniu, kad jis neužmirštų visko, ko išmoko. Taip pat gausite sumontuotą video medžiagą su savo augintinio progresu bei programos paklusnumo komandų mokymo schemas.

Kad pasiektumėte norimą rezultatą rekomenduojame palikti šunį mums minimaliai 3 savaitėm, tačiau trukmė gali kisti priklausomai nuo sudarytos programos pirmos konsultacijos metu. Kaina nuo 700 eur*.

Programa skirta vyresniems nei 6 mėnesiai šunims, mažyliams kviečiame rinktis šuniukų darželio paslaugą.

Susitarti dėl pirmos konsultacijos kviečiame el. paštu stay@tailshotel.lt. Jei norite daugiau informacijos apie programą, taip pat parašykite savo kontakus el. paštu bei kada galėtume jums paskambinti ir trenerė su jumis susisieks.

* Lankiusiems PUPPY programą bent 20 dienų taikome 15% nuolaidą

© Copyright to Tails Hotel by Urban dog, 2019
Designed by UGAS