D.U.K.
 1. Kas įskaičiuota į paros kainą?

  Į kainą įskaičiuota nakvynė privačiame kambarėlyje, guolis, dubenėlis vandeniui, išvedimas į lauką mažiausiai 3 kartus per dieną. Pažinus jūsų augintinį, laisvalaikio parinkimas. Taip pat nuotraukų bei komentarų talpinimas į jūsų paskyrą.

 2. Kas įskaičiuota į dienos kainą?

  Į kainą įskaičiuotas ramybės laikas privačiame kambarėlyje, guolis, dubenėlis vandeniui, išvedimas į lauką mažiausiai 3 kartus per dieną. Pažinus jūsų augintinį, laisvalaikio parinkimas.

 3. Ar gali mano šuo būti laikomas ne kambarėlyje, o kartu su kitais šunimis didesnėje erdvėje?

  Ne. Šunų bendravimas be mūsų darbuotojų priežiūros neįmanomas siekiant užtikrinti visų viešbučio svečių gerovę.

 4. Man išvykti reikia tik vėlai vakare, ar galiu užvežti šunį prieš pat, t.y. vėliau nei nustatytomis atvykimo valandomis?

  Įmanoma, tačiau tik iš anksto susitarus. Siekiant, kad augintinis spėtų apsiprasti aplinkoje, išsikrauti ir jaustų mažiau streso naktį, norėtume jam skirti bent keletą valandų adaptacijai (tikslus adaptacijos laikas priklauso nuo kiekvieno šuns individualiai).

 5. Ar priimate visus šunis be išimties?

  Nepriimame šunų, sergančių užkrečiamosiomis ligomis, kalyčių rujos metu, taip pat augintinių su stipriu išsiskyrimo nerimu, šunų su rimtomis agresijos žmonėms problemomis. Tačiau elgsenos problema gali būti išsprendžiama. Tiek išsiskyrimo nerimo tiek agresijos žmonėms atvejais rekomenduojam nelaukti paskutinės minutės o susitikti konsultacijai su URBAN DOG elgsenos specialistu. Jei tik turėsite noro ir laiko, padėsime šias problemas spręsti.

 6. Ar priimate jaunus šuniukus?

  Taip, tačiau kitomis sąlygomis nei suaugusius viešbučio svečius, nes jiems reikia ypatingos priežiūros. Žiūrėkite paslaugą “šuniukų darželis”.

 7. Kaip parenkate laisvalaikį šunims?

  Poilsis + iškrova = laimingas šuo. Turbūt nereikia sakyti, kad kiekvienas šuo – individas, su savais pomėgiais, poreikiais ir charakteriu. Todėl registruojantis prašome kuo išsamiau papasakoti apie savo augintinį, kad turėtume gerą įžangą jo pažinimui. Na o tuomet tiesiog siūlome, stebime, analizuojame ir pritaikome. Jei šuo laimingiausias žaisdamas su žmogumi – žaidžiame, jei su kitais šunimis – parenkame žaidimo partnerius ir akylai prižiūrime, kad tikrai visos pusės mėgautųsi kontaktu, jei labai patinka uostinėti – einam pasivaikščioti ar žaidžiam uostymo žaidimus.

 8. Ar priimate žaliu maistu (RAW) šeriamus augintinius?

  Taip, tačiau privalote atvežti savo maistą, paskirstytą porcijomis atskiruose maišeliuose bei pažymėtą (šuns vardo pakaks). Visai viešnagei skirtos porcijos turi būti sudėtos į vieną maišą. Kitu atveju, yra galimybė rinktis iš mūsų partnerių TOP DOG BISTRO asortimento.

 9. Užsakiau savo šuniui viešbučio paslaugą 3 dienoms, norėjau, kad ir nagus nukirptumėt, bet sistema neleido pasirinkti. Kodėl?

  Nagų kirpimo, maudymo ir šukavimo bei džiovinimo paslaugas pirmą kartą teikiame tik paliekantiems mums šunį 7 dienom ir ilgiau. Taip darome dėl to, nes siekiame procedūras atlikti be streso ir prievartos, o reikalingas artimesnis ryšys bei pasitikėjimas. 

 10. Ką reikia atvežti kartu su augintiniu?

  Visų pirma, kad augintinis greičiau apsiprastų naujoje aplinkoje, rekomenduojame atvežimo dieną namuose jo nemaitinti, o pusryčius duosime mes. 

  Su augintiniu kartu būtina atvežti:

  • skiepų pasą su galiojančiais skiepais, taip pat dokumentą kuriame nurodytas mikroschemos nr. (gali būti ir pasas)
  • nenusidėvejusį antkaklį ar petnešas, iš kurių augintinis negalėtų išsinerti ar suplėšyti.
  • maistą, jei neužsakėte pas mus.

  Rekomenduojame atvežti:

  • guolį ar kilimėlį su namų kvapu.
  • jei tokį turi, mėgstamą žaislą.
Rezervuokite vietą
savo augintiniui dabar
© Copyright to Tails Hotel by Urban dog, 2019
Designed by UGAS