Apie mus

TAILS HOTEL – tai ilgai brandinta svajonė, pagaliau tapusi realybe. 

Įsikūręs Verkių regioniniame parke, gamtos apsuptyje, kiek tolėliau nuo miesto šurmulio, tačiau vis dar Vilniaus mieste, viešbutis siūlo šunų apgyvendinimo, dienos priežiūros bei šuniukų darželio paslaugas. 

Moderni rezervacijos sistema, didelė aptverta lauko aikštelė, naujai įrengtos patalpos, rekuperacinė vėdinimo sistema, suprantantys šunis specialistai, individualaus laisvalaikio plano sudarymas jūsų augintiniui, priežiūra bei veterinaro konsultacijos bei iškvietimas ir reikalui esant skubios pagalbos teikimas. Kiekvienas keturkojis svečias apgyvendinamas erdviame privačiame kambarėlyje, patalpos reguliariai valomos ir dezinfekuojamos, apdailai ir baldams parinktos draugiškos šunims, antialergeninės medžiagos.

Šunų elgsenos bei dresūros specialistų rankose jūsų augintiniai bus ne tik pavedžioti, prižiūrėti ir pamaitinti, bet ir tinkamai iškrauti – tiek fiziškai, tiek protiškai! Kiekvienas šuo yra individualus, todėl iškrovos būdus parenkame pagal kiekvieno poreikius: socialinis kontaktas, ramūs pasivaikščiojimai, tarpusavio žaidimai ar mąstymo pratimai…

Tai viešbutis, kurį kūrėme tokį, kad saugiai galėtume palikti ir savo šunis!

Privalumai
 • Elgsenos specialistų sukurtos paslaugos
 • Gamtos apsuptyje
 • Sąnarius tausojanti danga salėse
Paslaugos
 • Basic
  nakvynė

  Kas:

  Apgyvendinimas, iškrovos plano sudarymas, vedžiojimas lauke min 3 x dieną, skanėstai.

  Kam:

  Visiem šunim, vyresniem nei 6 mėn, tačiau jei žinote apie savo augintinio elgesio problemą, ypač išsiskyrimo nerimą, patariame prieš rezervuojant vietą ilgesniam laikui pasikonsultuoti su mumis.

  Minimalus paslaugos užsakymo terminas: 1 diena.

  Kada:

  Jums išvykus, šuniui užsinorėjus atostogų.

  Kaina:

  30 eur/ para

  Užsakyti vieną kambarį keliems kartu gyvenantiems šunims galite el.paštu stay@tailshotel.lt. Kiekvienam papildomam šuniui, gyvensiančiam tame pačiame kambaryje taikoma 20% nuolaida. 

 • Social
  dienos centras

  Kas:

  Priežiūra dienos metu darbo dienomis nuo 7:30 iki 19:30, savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 8:00 iki 20:00 val.

  Kam:

  Visiem šunim, vyresniem nei 6 mėn, tačiau jei žinote apie savo augintinio elgesio problemą, ypač išsiskyrimo nerimą, patariame prieš rezervuojant vietą ilgesniam laikui pasikonsultuoti su mumis.

  Minimalus paslaugos užsakymo terminas: 1 diena.

  Kada:

  Kai jūsų augininiui trūksta šuniškos ir žmogiškos kompanijos, liūdna vienam namie.

  Kaina:

  16 eur/ para

  Užsakyti vieną kambarį keliems kartu gyvenantiems šunims galite el.paštu stay@tailshotel.lt. Kiekvienam papildomam šuniui, gyvensiančiam tame pačiame kambaryje taikoma 20% nuolaida. 

  Galite įsigyti ir 4 savaičių abonementą (20 apsilankymų mėnesį) už 288,00 eur. Dėl abonemento kreipkitės el.paštu stay@tailshotel.lt

 • Puppy
  šuniukų darželis

  Kas:

  Mokymas tualeto reikalus atlikti lauke, rėžimo įvedimas, gražaus žaidimo su kitais panašaus amžiaus šuniukais mokymas, socializacijos žaidimai, koordinacijos lavinimas, elgesio normų diegimas. Kliento aplinkoje rečiausiai kas savaitę teikiamos elgsenos specialisto rekomendacijos, komentarai šuniuko vystymosi bei auklėjimo klausimais. Priežiūra dienomis 8:00-20:00 val.

  Kam:

  Paslauga skirta šuniukams iki 6 mėn., Minimalus paslaugos užsakymo treminas: 5 dienos, tačiau neturint pakankamai laiko skirti augančiam šuniukui rekomenduojame iki kol jam sueis 6 mėnesiai. Vyresniems šuniukams siūlome dienos centro paslaugą.

  Kada:

  Tik įsigijus šuniuką ir neturint laiko tinkamai auklėti nuo pirmųjų dienų.
  Jaunas šuniukas fiziškai negali kentėti todėl siekiant išmokyti tualeto reikalus atlikti tik lauke, greičiausiai tai pavyks vedant kas kelias valandas ir nepadarant tualeto namuose.
  Dažnai nekontroliuojami žaidimai su kitais šunimis gali privesti prie agresijos šunims užaugus, todėl primos geros patirtys yra labai svarbios.
  Socializacijos žaidimai, savo kūno suvokimas, elgesio normų žinojimas – visa tai ugdo šuniuką, suteikia jam pasitikėjimo savimi bei aplinka, o itin aktyviems sumažina nelaimingų atsitikimų, traumų dėl neatsargumo tikimybę.

  Kiek:

  Vienu metu priimame daugiausiai 4 šuniukus.

  Kaina:

  Užsakant paslaugą 5-9 d. kaina 30 eur/ diena;
  10-19 d. – 25 eur/ diena;
  20 d. ir daugiau – 20 eur/ diena.
  * galima užsakyti paslaugą su nakvyne už papildomą 3 eur/ 2 eur/ 1 eur mokestį.

 • Boot camp
  dresūra su apgyvendinimu

  Kas:

  Šuns mokymas taupantis jūsų laiką. Apgyvendinus augintinį pas mus ne mažiau nei 3 savaitėm, šuo kas dieną dresuojamas URBAN DOG trenerių pagal iš anksto suderintą planą. Pasibaigus kursui gaunate sumontuotą video medžiagą, kaip jūsų augintiniui sekėsi mokslai, ko išmoko ir metodiką, kaip jums išsireikalauti norimo elgesio ateityje bei treniruotę kartu su jumis ir šuniu, kad praktiškai įsisavintumėte mokymo technikas.

  Konsultacija prieš užsakant paslaugą – NEMOKAMA!

  Siūlomas bazinis paklusnumo paketas:

  Dėmesio koncentravimas

  ATEIK

  SĖST/ GULT/ STOVĖT su išlaikymu

  GRETA

  PALIK

  Savikontrolės ugdymas

  Žaidimo taisyklės – ČIUPK, DUOK, BAIGIAM

  Atsipalaidavimas (sugebėjimas pabūti ramiai jums sustojus pasišnekėti su kaimynu, prisėdus parke ant suoliuko ir pan.)

  Taip pat galite rinktis ir papildomus mokymus:

  Pratinimą atsipalaiduoti narve 

  Vaikščiojimą netampant pavadėlio

  Socializaciją prie kitų šunų, miesto dirgiklių

  Kada:

  Kai negalite skirti pakankamai laiko auklėjimui, o susikalbėti su augintiniu nepavyksta. Šuns dresūra – tai kaip mokymasis užsienio kalbos – užtrunka. Tačiau specialistas su dideliu žinių bagažu dirbantis nuosekliai per trumpesnį laiką gali išmokyti šunį paklusnumo pagrindų, o jums belieka tik tęsti pradėtą darbą.

  Jei augintinis turi rimtų elgsenos problemų, ar norite kad išmokytume kažką kito nei siūloma paklusnumo bazė –  susisiekite, ir jei matysim, kad dresūra su apgyvendinimu galėtų jums padėti – adaptuosime planą pagal jūsų poreikius.

  Kaina:

  nuo 700 eur;

  Galite palikti tik darbo dienomis, bet tuomet savaigaliais reikės laikytis griežtų nurodymų 

Papildomos Paslaugos
 • Food
  maitinimas

  Galite atvežti savo, sunormuotą visiems šėrimams viešnagės metu, arba rinktis iš mūsų partnerių siūlomų. Šiuo metu sausas pašaras – THE GOOD STUFF (asortimentą pasižiūrėti galite čia ) arba šeriantiems mėsa – TOP DOG BISTRO (asortimentą galite pasižiūrėti čia ).

  Kam skirta:

  BASIC, SOCIAL ir PUPPY klientams

  Kaina:

  Kaina priklauso nuo svorio:

  iki 5 kg – 1 eur/ diena; 5-10 kg – 2 eur/ diena; 11-20 kg – 3 eur/ diena; 20-34 kg – 4 eur/ diena; 35 kg ir daugiau – 5 eur/ diena.

 • SPA
  parsivežkite namo kvepiantį, nesišeriantį ir laimingą augintinį!

  GROOMROOM profesionalės apmokyti mūsų darbuotojai išmaudys, iššukuos ir išdžiovins jūsų šuns kailį prieš pat pasiimant. Viešnagės metu ieškome jūsų keturkojo draugo tikrojo “aš” ir kiek įmanoma leidžiame šunims būti šunimis. Jei manote, kad tai reiškia iki ausų išsišiepęs ir visas murzinas augintinis, arba tiesiog norite švaraus šuns, gražinsime jo kailį į pradinę ar net geresnę stadiją! O svarbiausia, kad darysime viską, kad spa procedūros jūsų keturkojui draugui tik patiktų.

  Galite užsakyti tik nagų kirpimą.

  Svarbu. Siekiant tik geriausių įspūdžių, pirmą kart užsakyti paslaugą galima tik apsistojus ne trumpiau nei 7 dienom. 

  Kam skirta:

  BASIC, SOCIAL ir PUPPY klientams. 

   

  Kaina:

  * šuns išmaudymas, iššukavimas bei džiovinimas naudojant profesionalias priemones. Kaina taip pat nuo svorio priklauso: iki 10 kg – 10 eur, 10-30 kg – 15 eur, virš 30 kg – 20 eur. 
  * nagų kirpimas 5 eur.

 • Fitness
  sportas

  Amžina tiesa, tinkanti ir šunims – sportas – sveikata. Specialiai tam viešbutyje įrengėme sporto salę ir viešnagės metu jūsų augintiniui sudarę sporto programą gražinsime formas, tvirtinsime raumenyną, lavinsime judesius. Ši papildoma paslauga galima tik fiziškai sveikiems šunims.

  Kam skirta:

  BASIC, SOCIAL ir PUPPY klientams

  Kaina:

  5 eur/diena

Rezervuokite vietą
savo augintiniui dabar
© Copyright to Tails Hotel by Urban dog, 2019
Designed by UGAS